Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Nero Teknik, yıllardır bu sektörde hizmet veren uzman kadrosu ile müşterilerine servis çözümleri sunan bir firmadır. İstanbul’un kalbinde yer alan Şehremini'de; Chiller, Rooftop, Soğuk Hava Depoları, Isı Pompası, Hassas Klima, Nem Alma cihazlarına servis ve bakım hizmetlerini bir arada sunan Nero Teknik, tüm çalışmalarını en uygun fiyat, en iyi kalitede hizmet fikri ile var olmaya devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Soğutma cihazları ve yardımcı ünite sahiplerine ekonomik, dürüst ve güvenli hizmet vermektir. Bu hizmetleri teknoloji eşliğinde geliştirmek ve devamlılığını sağlamaktır. Bu hizmetleri sağlarken önceliğimiz olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Kısaca hizmetimizi en uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanda Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede servis sunan, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir şirket olmak. 

DEĞERLERİMİZ

Saygı ve güven.

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden yapmak.

Net sözler verip, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getirmek.
Kendimizi sürekli geliştirmek.

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranmak ve bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmak.

Tüm iletişimlerimizde önce dinlemek ve ihtiyaçlarını anlamak.

Kararlarımızı, bütünü düşünerek ve bütüne etkilerini değerlendirerek veririz.