Bakım Sözleşmesi


Bakım anlaşması, cihazlarınızda oluşması muhtemel potansiyel arızaların önlenmesinde yardımcı olurken, cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatır.

Bakım anlaşması kapsamında, cihazlarınıza düzenli olarak yılda en az iki defa bakım planlarız. Cihazlarınızın bakımlarını tamamen yaptıktan sonra, iş ve zaman kaybı oluşmaması adına ileride oluşması muhtemel sorunları sizlere rapor eder, gerekli önlemleri almanıza yardımcı oluruz.

Cihazlarınız için en uygun bakım periyotlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece üretiminizdeki olası duruşların önüne geçmiş oluruz.

Bakım Sözleşmelerinin siz müşterilerimize sunduğu avantajlardan bazıları;

  • Arıza durumunda, yol, servis, işçilik ücreti talep edilmez. Bu nedenle daha ekonomiktir.
     
  • Periyodik bakımlar sayesinde sistem ve cihazlarınızın kullanım ömrü uzar, verimleri artar, arıza yapma olasılığı azalır.
     
  • Sözleşme süresince meydana gelen arızaların onarımı için gerekli yedek parça ve sarf malzemelerin satışında %20 oranında indirim uygulanır.
     
  • Bakım sözleşmelerini ileriki yıllara uzatan müşterilerimize sözleşme ücreti ve malzeme fiyatlarında ilave indirimler sağlanır.

Bakım Sözleşmesi hizmetimizden faydalanmak veya detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.