Isı Pompası Servisi


ISI POMPASI - WSHP NEDİR?

Isı Pompaları, soğutma yapabilen cihazların soğutucu akışkan sistemlerinin ( PI&D)  dört yollu vana ile ters çevrilerek ısıtma da yapabilmelerine verilen isimdir. Aynı anda hem ısıtma hem de soğutma yapabildikleri için oldukça kullanışlı iklimlendirme cihazlarıdır. 

Kondenseri su ile soğutulan ısı pompaları ise su soğutmalı ısı pompaları (water source heat pump) olarak isimlendirilirler. Isı pompaları ihtiyaca göre havayı yada suyu ısıtıp soğutabilirler.


Sistemde genel olarak tüm soğutma çevrimlerinde yer alan kompresör, evaparatör, kondenser, genleşme vanası ve sistemde dolaşan bir soğutucu akışkan gibi temel elemanlar kullanılmaktadır.


KULLANILDIĞI ALANLAR NELERDİR ?

Isı pompaları AVM, spor salonları, villa, ev, otel, işyerlerinin ısıtılması ve soğutulması için kullanmaktadır. Bu sistem aynı zamanda havuz ısıtması ve sıcak su ihtiyacınızı da karşılayabilmektedir.

Neroteknik olarak, müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli servislerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz.

Hizmet sunduğumuz markalardan bazıları;

  • ClimateMaster

Hizmetlerimizden faydalanmak için info@neroteknik.com adresine mail atabilir veya direkt olarak (0212) 529 16 36 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

En ekonomik, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.